Оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва

alt

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 за № 78/2285 (зі змінами), оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.
Якщо Ви активні та дієві, готові працювати на покращення соціально-економічного життя свого району, маєте певний план, готовий проект або просто ідеї, маєте бачення та бажання їх реалізовувати, але на маєте коштів на старт, у Вас є унікальна можливість прийняти участь у конкурсному відборі, проведення якого заплановано на 28 березня поточного року.
Інформацію розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»). Також Ви можете звернутися до відділу економіки Нікольської РДА, вул.Свободи, 87, каб. 21 (другий поверх).
Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються особисто суб’єктом підприємництва до 05 червня 2018 року (включно) департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 19 червня 2018 року.
Звертаємо увагу, що за результатами конкурсного відбору на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів, що відбувся 15-16 травня 2018 року, конкурсною комісією відзначено низьку якість бізнес-матеріалів, що подаються учасниками до розгляду комісії.
При написанні бізнес-планів особливу увагу необхідно приділяти ключовим показникам фінансово-господарської діяльності (прибуток, рентабельність, термін окупності, кількість робочих місць, рівень заробітної плати тощо), наявності їх у бізнес-плані та обґрунтованості розрахунків. Ретельне планування майбутньої діяльності із кількісними розрахунками основних показників з боку претендентів збільшує їх шанс на перемогу у конкурсі та сприяє подальшій успішній реалізації проектів.
 
Додаткова інформація за тел. (050) 6238008, (050) 5787939, (050) 6050373 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@