Семінар для сільських та шкільних бібліотекарів.

alt alt alt alt alt

Залучити дітей до читання, з дитинства розвивати сталий інтерес до книги – це головне завдання бібліотеки для дітей. А щоб зробити читання привабливим, корисним, бібліотека шукає нестандартні, цікаві форми роботи. Тому на базі Нікольської районної бібліотеки для дітей був проведений семінар – творча лабораторія «Робота з дітьми: різноманітність форм діяльності та єдність цілей» для сільських та шкільних бібліотекарів.
Фахівці районної дитячої бібліотеки ознайомили колег з інноваційної діяльністю у роботі з дітьми, ігровими формами і методами проведення масових заходів, провели показовий брейн-ринг «Екологічні лицарі» з вихованцями літнього табору «Сонечко» Нікольської гімназії «Софія».  Дітлахи мали змогу продемонструвати свою спритність, кмітливість та винахідливість, взявши участь в різноманітних конкурсах і вікторинах.
Методист Нікольської ЦБС зупинила увагу бібліотекарів на проблеми превентивного виховання дітей. Молодь формується в складних соціокультурних, економічних і політичних умовах, тому превентивне виховання сьогодні набуває актуального значення. Методист надала методичні поради з організації заходів з цього напрямку у сільській та шкільній бібліотеці, ознайомила з джерелами превентивної освіти, провела гру «Павучок», яка розвиває партнерські взаємини. Під час семінару продемонстрували соціальний відеоролик «Наша увага - це найкраща профілактика!», Він створений з метою профілактики ризикованих форм поведінки та негативних явищ серед молоді, зокрема таких як вживання наркотиків та алкоголю, насильства в сім'ї, дитячої безпритульності тощо.
Цікаво, змістовно, інформативно в теплій, дружній атмосфері пройшла творча лабораторія бібліотекарів району. Зустріч подарувала приємні позитивні емоції, у бібліотекарів з’явились нові ідеї для впровадження побачених інноваційних форм роботи в своїй бібліотеці. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@