У краєзнавчому музеї Нікольського району пересувна виставка «Українська революція.100 років боротьби

alt alt alt

         5 вересня у краєзнавчому музеї Нікольського району розпочала свою роботу пересувна виставка «Українська революція. 100 років боротьби», яка триватиме до 14 вересня.
         Для нас українців творення власної держави почалося не тоді, коли відбувся жовтневий переворот, а в березні 1917 року, коли представники партій і громадських організацій у Києві створили Українську Центральну Раду.Загалом, Українська революція 1917-1921 років — один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними.
         Експозиція присвячена подіям, що паралельно відбуваються на території нашої держави: державне будівництво, творення української політичної нації, відродження української науки, культури, освіти, духовності, війська тощо. Завдяки фотокарткам та свідченням сучасників розкривається ще один важливий аспект – життя та побут звичайної людини під час революційних подій.
         Це вже не перша подібна виставка, яка популяризує донедавна невідомі, або спотворені радянською пропагандою імена та події. До неї нікольці мали змогу познайомитися з виставками «Спротив геноциду» (про Голодомор) та «Люди свободи» (про особистостей, які віддали своє життя за свободу України). Розробником цих пересувних виставок є Інститут національної пам’яті.
         
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@