Любовь свою и жизнь отдал вам до конца

alt alt alt alt

         7 листопада 2018 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела краєзнавчу годину «Г. Костоправ – основоположник румейської   літератури» до 115-річчя Г. Костоправа, грецького поета, на який були запрошені учасники жіночого клубу «Берегиня», літературно-поетичного об’єднання «Калець», учасники районного благодійного  фонду «Ветеран».
          Під час заходу бібліотекар розповіла присутнім, що  свої неповні 35 років життя поет зробив багато:  створив літературну мову, єдину для всіх греків Приазов’я,  став  першим класиком, виховав цілу плеяду талановитих учнів, залишив багату творчу спадщину, однією з яскравих сторінок якої є його переклади творів українських і російських поетів. «Заповіт» Тараса Шевченка було вперше перекладено Георгієм Костоправом румейською мовою.
          Бібліотекар читального залу познайомила учасників заходу з найкращою літературою і документами  про життя Г.Костоправа, які були представлені на книжковій виставці «Человек из легенды». Вона зупинпилася на відзначенні 30-річниці виходу грецької сторінки «Каліспера».
         Також присутнім була продемонстрована презентація «Георгій Костоправ – грецький поет», на якій були представлені сімейні фото поета та фото вшанування його пам’яті.
         Про своє перше знайомство з Г. Костоправом розповів Ф.С. Шалте і прочитав вірш грецькою мовою. Також вірші поета декламували ведучі і учасники заходу.
         Ім'я Георгія Костоправа не забуте. Світлий образ поета, його творчість постійно будять національну самосвідомість греків, допомагають їм зберігати мову, культуру.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@