Казка про новорічну ялинку для дошкільнят старшої групи дитячого садочка «Ромашка»

alt alt alt alt

         Новий рік – це чарівне, довгоочікуване свято, як для дорослих, так і для дітей. Розповідь про походження новорічної ялинки в Україні, про ялинкові прикраси, які дійшли до нас з давніх часів, казку про новорічну ялинку дошкільнята старшої групи дитячого садочка «Ромашка» прослухали від наукового співробітника Краєзнавчого музею Нікольського району з великим захопленням. Також діти мали змогу порівняти штучні ялинки – сучасну і ту, якій вже більш ніж 50 років.
         До діточок на цей захід завітала учениця 9-А класу Нікольської ЗОШ № 1 ім. А.Д.Якименка – Олександра Іваниця. Вона розповіла про улюблену новорічну ялинкову прикрасу – велику шишку, виготовлену зі скла. Вона дісталась їй від прабабусі і протягом 63 років передавалась в їхній родині з покоління в покоління. А тепер вона вирішила подарувати її у фонди краєзнавчого музею, щоб частинка історії її сім’ї залишилася людям, нагадуючи про минулі новорічні свята. 
         Найцікавіші іграшки – це ті іграшки, які зроблені власноруч. Майстер-клас з виготовлення новорічного ліхтарика став для дітей яскравим завершенням заходу. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@