Були ми там, куди нас кликав час

alt alt alt alt

     12 лютого 2019 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела патріотичну зустріч «Були ми там, куди нас кликав час», присвячену 30-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. До учнів 9-х класів гімназії «Софія» завітали воїни-інтернаціоналісти, ветерани афганської війни: Гуц Анатолій Миколайович, голова Нікольської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Побратим», Проценко Микола Миколайович, Вагнер Олег Олександрович. 
     Ведучі повідомили про історичні події на афганській землі, які наслідки мали вони для українського народу. Ветерани-афганці розповіли дітям про службу в Афганістані і поспілкувалися з учнями, відповідаючи на їх питання.
     Присутнім було запропоновано переглянути відео - ролик «Хроника Афганской войны»,  підготовлений бібліотекарем гімназії «Софія». Наприкінці заходу всі оглянули книжкову виставку «Ціна чужої війни», яка була оформлена бібліотекарем районної бібліотеки. Зустріч мала повчальний характер і вразила дітей. На знак поваги до воїнів учні вручили їм квіти. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@