205 літ під зорею Тараса

alt alt alt alt alt

       5 березня 2019 року в приміщенні Нікольської районної бібліотеки для дорослих було проведено літературно-музичний вечір до дня народження Т.Г.Шевченка «205 літ під зорею Тараса».
      У заході приймали участь учні 8-а класу Нікольської гімназії «Софія», учасники бібліотечного клубу «Берегиня» та читачі бібліотеки. Відкрився захід всесвітньовідомою піснею на слова Шевченка, що стала символом України «Реве та стогне Дніпр широкий». Далі, тамуючи подих, гості бібліотеки переглянули ексклюзивне архівне відео 1848 року, на якому живий Шевченко читає свої вірші.
     Присутні на заході разом з ведучою згадали життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, читали вірші з «Кобзаря», слухали записи пісень на слова поета у виконанні популярних українських артистів: Ірини Білик, гурту «Бандурбенд», «Тріо Мареничів». Учасниці клубу «Берегиня» порадували шанувальників Шевченка живим виконанням колажу з пісень на вірші Кобзаря.
      Бібліотекар провела огляд літератури з виставки «Тарас Шевченко – України син» і запропонувала учасникам заходу погортати рідкісні видання, якими пишається бібліотека. Це фототипія поза цензурного примірника «Кобзаря» Т.Г.Шевченка видання 1840 року, а також перше видання сокровенних документів генія, його рукописний щоденник. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@