Людський організм – складний механізм

 alt alt alt alt

          22 березня 2019 року Нікольська ЦРБ для дорослих, в рамках програми реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення, провела урок-застереження «Людський організм – складний механізм», присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.
            У заході прийняли участь: лікар-фтізіатр Нікольської ЦРЛ О.Б. Стронська, читачі бібліотеки похилого віку та учні 8-б класу Нікольської ЗОШ№1.
Бібліотекар повідомила присутніх про відзначення Дня боротьби з захворюванням на туберкульоз у світі і в Україні та з якою метою започатковано цей день. Навела статистичні дані Всесвітньої організації охорони здоров’я про кількість інфікованих мікобактерією туберкульозу населення планети і України.
           Лікар-фтізіатр провела профілактичну бесіду на тему: «Туберкульоз сьогодні: факти та перспективи». Детально зупинилась на факторах, що впливають на ризик зараження мікобактерією, на симптомах туберкульозу, відповіла на питання присутніх.
Далі відбулося спілкування між учасниками заходу. Обговорювались питання здорового способу життя, збереження здоров’я, укріплення імунітету. Старше покоління поділились секретами набутих знань: як жити при здоров’ї, у щасті і радості.
           На останок бібліотекар зробила огляд літератури та інформаційних матеріалів на тему «Зупинимо туберкульоз в Україні». 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@