Голокост – злочин проти людства

alt alt alt alt

24 січня 2020 року Нікольська районна бібліотека для дорослих разом з учнями 9-Б класу Нікольської ЗОШ№1 провела годину спілкування «Голокост – злочин проти людства», присвячену Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Мова йшла про історію Голокосту на теренах України, яка була одночасно частиною історії жахливого геноциду і тотального знищення єврейського народу в усіх окупованих країнах Європи в період Другої світової війни 1939–1945 років. Протестною акцією «Ні Голокосту» учасники заходу вшанували пам'ять всіх невинно убієнних.
            Під час спілкування учні висловлювали власну думку щодо Голокосту, зачитували фрагменти спогадів свідків, ділились враженнями про почуте. Всі разом з’ясували визначення: що таке гетто, колабораціонізм, нацизм, антисемітизм та інші терміни з історії Голокосту.
            Бібліотекар провела огляд книжок на тему: «Голокост: трагедія, історія, пам’ять», до якого увійшли архівні документи, нариси, свідчення очевидців трагедії, що дивом урятувалися, спогади рідних та знайомих жертв геноциду, фотокартки.
Учасники заходу дійшли висновку, що треба берегти пам'ять про Голокост, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї страшної політики геноциду.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@