Природна святиня України

alt alt alt

4 лютого 2020 року в Нікольській районній бібліотеці відбулася зустріч «Природна святиня України» з В.О.Сіренко, завідувачем відділення «Кам’яні Могили» Українського степового природного заповідника. На захід були запрошені В.М. Шевелєв, військовий старшина, отаман Кам’яно-Могилського куреня військо Запорожське і завідуючі сільських бібліотек – філій. Розпочався захід з історичної довідки про заповідник «Кам’яні Могили», знайомством із змістовною книжково – ілюстративною виставкою, на якій були представлені краєзнавчі документи.
Віктор Олександрович розповів присутнім про свій життєвий шлях, пошукову роботу, дослідницьку діяльність. Із змістовної розповіді учасники заходу дізналися про різноманіття флори й рідкісні рослини нашого регіону, про природні умови й рослинність ландшафту заповідника. Він презентував свою книгу «Заповідник «Кам’яні Могили – природна та духовна святиня України». Це видання є міні-енциклопедією, де в науково – популярній формі представлена геологія, археологія, флора, фауна та найважливіші історичні події, пов’язані із заповідником.
В.М. Шевєлев розповів про участь козацтва в розвитку заповідника, організацію і участь в масових заходах з патріотичного виховання молоді.
На завершення зустрічі В.О. Сіренко закликав кожного активно долучатися до вивчення й збереження багатств нашого довкілля і подарував книгу «Заповідник «Кам’яні Могили – природна та духовна святиня України» та довідники «Заповідник «Кам’яні Могили» у кожну сільську бібліотеку. 

alt alt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@