У краєзнавчому музеї Нікольського району відбулась виставка маріупольського художника Андрія Паніна

 alt alt  alt alt

         Сьогодні, 20 лютого, Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні шість років тому протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.  Згідно Указу Президента України  від 11 лютого 2015 р. -  20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

         В цей день музеєм проведена година історичних повідомлень «Безсмертна пам’ять Воїнів Світла», на яку було запрошено військовослужбовців ЗСУ, маріупольського художника Андрія Паніна (Andy Toledo), який був волонтером в ті роки протистояння, за що багато бійців були йому вдячні. Багато робіт в його колекції – саме портрети військовослужбовців.

         На заході виступив з проповіддю і молитвою за Україну капелан Православної церкви України отець Валерій, після чого всі присутні запалили свічки і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

         В незвичному виконанні прозвучав гімн України, який зіграв на дримбі Андрій Панін. З великою цікавістю присутні слухали розповідь Андрія про його життєвий і творчий шлях, слухали мелодії дримби у виконанні автора. На завершення зустрічі відвідувачі залишили відгуки у Книзі музею і зробили на память загальне фото.

        

 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@