Мово моя – чарівна зірниця

alt alt alt alt alt

20 лютого 2020 року, напередодні святкування Міжнародного дня рідної мови, Нікольська районна бібліотека для дорослих, в рамках клубу «Кмітливі та допитливі», за участю 7-х, 8-х класів Нікольської гімназії «Софія», провела лінгво-ігровий мікс «Рідна, калинова, щира і чудова».
Перед початком гри бібліотекар розповіла членам клубу, що свято рідної мови має трагічну історію. 21 лютого 1952 року у Бангладеш відбулася жорстока розправа з демонстрацією людей проти заборони на використання в країні своєї рідної — бенгальської мови. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови. В нашій країні це свято відзначають з 2002 року.
Бібліотекар також звернула увагу присутніх на те, що за складом населення наш край багатонаціональний і кожному народу його мова наймиліша, найкраща. Володіти рідною мовою і шанувати її – святий обов’язок кожного.
Цікаво і корисно пройшла ігрова частина заходу. Гравці вправно виконували лінгвістичні завдання, з легкістю складали пазли з відомими цитатами із творів Т.Г.Шевченка, розгадували українські загадки, відповідали на питання мовної вікторини, утворювали фразеологічні ланцюжки.
Завершилась зустріч оглядом літератури з книжкової виставки «Мово моя – чарівна зірниця». 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@