Ваш світлий подвиг незабутній

 
alt alt alt alt alt
 
А український дух – ординцям не убити,
Народ наш був і є – в нас європейська путь!..
Бринить життя струна;
весна, і зійде жито.
Й герої серед нас, бо в пам’яті живуть!
Я.Ткачівський
 
20 лютого 2020 року Нікольська районна бібліотека для дітей провела відео-урок «Ваш світлий подвиг незабутній» з учнями 6-А класу ЗОШ № 1. Бібліотекар разом з учнями відновила хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві , згадали поіменно Героїв Небесної Сотні, переглянули відеосюжети про трагічні події Майдану та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. У заході лунали патріотичні вірші та пісні. Діти поділилися своїми особистими враженнями про події, які відбувалися на Майдані, із цікавістю ознайомились з книгами, в яких висвітлюється подвиг героїв Небесної сотні.
І ми не будьмо байдужими! Не забуваймо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстоював Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!
Для учнів6-х класів гімназії «Софія» 20 лютого 2020 року Нікольською районною бібліотекою для дітей було проведено урок пам’яті «У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Діти висловлювали свої думки щодо подій, які відбувалися в Києві на Майдані у лютому 2014 р.; читали вірші, ознайомились з літературою по даній темі. Наприкінці заходу учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@