«Книгоманія – 2020»

alt alt alt alt alt

28 лютого 2020 року в Нікольській районній бібліотеці для дітей пройшов другий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020». В ньому взяли участь переможці І туру конкурсу, це учні 6-х – 7-х класів загальноосвітніх шкіл Нікольського району. Цей конкурс спрямований на підтримку дитячого читання та популяризації найкращих надбань української та зарубіжної літератури.
За умовами конкурсу всі учасники мали познайомити всіх присутніх зі своєю улюбленою книгою, улюбленим письменником. Кожна розповідь дітей – читачів була огорнута низкою цікавих фактів про сюжет улюбленої книги та самих письменників, про героїв книг і супроводжувалась власними коментарями, враженням від прочитаного.
Відбір найкращих читачів здійснювався за кількістю прочитаних книг, веденням Читацького щоденника, послідовністю висловлювання власної думки, своєю ерудицією та вмінням захоплююче розповідати, втілюючись в образи героїв.
Журі обрало двох переможців, це Чалов Михайло учень 6-го класу Новокраснівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горбатова Анна учениця 7-го класу Нікольської гімназії «Софія». Переможці отримали звання «Суперчитач району», грамоти та невеличкі подарунки, також вони мають можливість взяти участь у ІІІ турі Конкурсу в обласній бібліотеці для дітей.
Закінчився наш конкурс, але ми сподіваємося, що не закінчилася ваша дружба з книгою. Ми вдячні всім учасникам, бібліотечним працівникам, які готували своїх читачів до цього конкурсу. Ми завжди раді бачити вас знову і знову в нашій бібліотеці. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@