Об’єднаймося ж, брати мої

alt alt alt alt alt alt alt

28 лютого 2020 року у Нікольській районній бібліотеці для дорослих стартувала районна акція – поетичний ланцюг «Об’єднаймося ж, брати мої», яка була присвячена пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.
Учасники заходу – переможці шкільного туру – справжні цінителі та знавці поетичного слова Великого Кобзаря. 29 учнів шкіл Нікольського району з великим ентузіазмом взяли участь у заході.
Мета цієї акції: за допомогою книги і мистецтва декламування віршів сприяти в молоді глибоке розуміння ролі Т.Г.Шевченко у розвитку національної свідомості українського народу, розкрити красу і силу Слова геніального сина України.
Представляючи слухачам свій улюблений твір Шевченка, читці продемонстрували майстерність виконання, артистизм, виразність, емоційність, знання тексту. Протягом заходу панувала дружня атмосфера, учні були в піднесеному настрої, підтримували один одного щирими посмішками та дружніми оплесками.
Десять кращих виконавців приймуть участь у другому етапі, який завершиться у травні місяці в Нікольській районній бібліотеці.
Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність адміністрації шкіл, вчителям , бібліотекарям, учням, усім, хто долучився до проведення цієї акції. Бажаємо творчих успіхів і завжди раді бачити Вас в нашій бібліотеці. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@