Безпечний Інтернет для підлітків.

alt alt alt alt

    3 березня 2020 року Нікольська районна бібліотека для дорослих провела урок інформаційної культури «Безпечний Інтернет для підлітків» разом з А.В.Василенко, вчителем інформатики Нікольської ЗОШ№1 для учнів 7-А класу.
    Відкриваючи захід бібліотекар розповіла, що Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості. Але разом з тим, в ньому приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Діти з цікавістю прослухали розповідь Анатолія Васильовича про те, як захиститися від впливу шкідливої інформації, про безпечне он-лайн спілкування, та як зберегти свій комп’ютер від шкідливих вірусів, щоб користуватися безпечним Інтернетом. Переглянули відеопрезентацію «Безпечний Інтернет – простір для дітей».
   Підводячи підсумок уроку учні дізналися, що Інтернет-простір це цікаво, корисно, якщо його правильно використовувати. А головне те, що Інтернет повинен бути ще й безпечним, давати кожному можливість розвиватись і збагачувати свій внутрішній світ у нешкідливому он - лайн просторі. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@