Графік прийому депутатами районної ради

 Графік прийому
депутатів районної ради на 2017 рік.
 
 
П.І.П. депутата
Місце прийому
Дата прийому
Час
Сільська рада
1.                   
Вавілонський
Сергій
Віталійович
смт Ніколське, адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
12.01.2017
06.07.2017
1000 - 1200
 
Нікольська селищна рада
 
 
 
2.                   
Глухов
Сергій
Анатолійович
смт Нікольське, адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
02.02.2017
03.08.2017
1000 - 1200
 
3.                   
Кунак
Наталя
Анатоліївна
смт Нікольське,, адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
09.02.2017
10.08.2017
1000 - 1200
 
4.                   
Салявін
Єгор
Сергійович
смт Нікольське,  адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
02.03.2017
07.09.2017
 
1000 - 1200
 
5.                   
Темір
Олександр
Леонідович
смт Нікольське, адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
09.03.2017
14.09.2017
1000 - 1200
 
6.                   
Товарчі
Сергій
Михайлович
смт Нікольське, адмінбудівля  районної ради, каб. № 2
06.04.2017
05.10.2017
1000 - 1200
 
7.                   
Третяк
Анжела
Петрівна
смт Нікольське, адмінбудівля районної ради, каб. № 2
13.04.2017
12.10.2017
1000 - 1200
 
8.                   
Чебурахін
Олександр Миколайович
смт Нікольське, адмінбудівля районної ради, каб. № 2
04.05.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
9.                   
Швечикова
Вікторія Володимирівна
смт Нікольське,
адмінбудівля районної ради, каб. № 2
08.06.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
10.               
Шевелєв
Віктор
Миколайович
смт Нікольське, адмінбудівля районної ради, каб. № 2
11.05.2017
09.11.2017
1000 - 1200
 
11.               
Мазуренко
Руслан
Леонідович
смт Нікольське, адмінбудівля районної ради, каб. № 2
09.03.2017
14.09.2017
1000 - 1200
 
12.               
Цололо
Володимир Володимирович
с.Новянисоль
01.06.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
 
13.               
Грушевий
Віталій
Миколайович
с. Бойове,
сільська рада
12.01.2017
04.05.2017
07.09.2017
1000 - 1200
 
Боївська
сільська рада
 
14.               
Гурецький
Сергій
Йосипович
с. Малинівка, адмінбудівля
ТОВ «Малинівка»
02.02.2017
01.06.2017
05.10.2017
1000 - 1200
 
15.               
Каіра
Микола
Іванович
с. Бойове,
сільська рада
02.03.2017
06.07.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
16.               
Тедерова
Валентина
Вікторівна
с. Бойове,
сільська рада
 
06.04.2017
03.08.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
17.               
Гаврил –Оглу
Федір
Іванович
с. Зелений Яр, сільська рада
12.01.2017
02.03.2017
04.05.2017
06.07.2017
07.09.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
Зеленоярська сільська рада
 
18.               
Юзвінкевич
Сергій
Вілійович
с. Зелений Яр, сільська рада
02.02.2017
06.04.2017
01.06.2017
03.08.2017
05.10.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
19.               
Лазаренко
Олександр
Васильович
с. Зоря,
сільська рада
12.01.2017
06.07.2017
 
1000 - 1200
 
Зорянська сільська рада
 
20.               
Мітько
Василь
Михайлович
с. Зоря,
сільська рада
06.04.2017
05.10.2017
1000 - 1200
 
21.               
Лазаренко
Олександр
Васильович
с. Кальчик,
сільська рада
06.04.2017
05.10.2017
 
1000 - 1200
 
Кальчицька сільська рада
 
22.               
Мітько
Василь
Михайлович
с. Кременівка, адмінбудівля агроцеху
12.01.2017
06.07.2017
 
1000 - 1200
 
Касянівська сільська рада
 
23.               
Балабанов Василь
Васильович
с. Малоянисоль,
сільська рада
12.01.2017
06.07.2017
1000 - 1200
 
Малоянисольська сільська рада
 
24.               
Гедьо Сергій Володимирович
с. Малоянисоль,
сільська рада
02.02.2017
03.08.2017
1000 - 1200
 
25.               
Карманов Михайло Миколайович
с. Малоянисоль,
сільська рада
06.04.2017
05.10.2017
 
26.               
Плахотна Анна Леонідівна
с. Труженка,
02.03.2017
07.09.2017
1000 - 1200
 
27.               
Темір
Валентина Миколаївна
с. Малоянисоль,
сільська рада
04.05.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
28.               
Челбарах
Пилип Христофорович
с. Малоянисоль,
сільська рада
01.06.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
29.               
Мінаєва
Тетяна
Леонідівна
с. Новокраснівка, адмінбудівля
ТОВ «Нова Нива»
 
12.01.2017
02.03.2017
04.05.2017
06.07.2017
07.09.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
Новокраснівська сільська рада
 
30.               
Челбарах
Іван
Васильович
с. Новокраснівка, ветеринарна лікарня
02.02.2017
06.04.2017
01.06.2017
03.08.2017
05.10.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
31.               
Папаценко
Іван
Христофорович
с. Республіка,
сільська рада
12.01.2017
06.04.2017
06.07.2017
05.10.2017
1000 - 1200
 
Республіканська сільська рада
 
32.               
Каіра
Микола
Іванович
 
с. Старченкове, сільська рада
12.01.2017
02.03.2017
04.05.2017
06.07.2017
07.09.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
Темрюцька
сільська рада
 
33.               
Сумятін
Олександр Олександрович
 
 
02.02.2017
06.04.2017
01.06.2017
03.08.2017
05.10.2017
07.12.2017
1000 - 1200
34.               
Бджицька
Валентина
Іванівна
с. Шевченко, ЗОШ,
с. Тополине,
сільська рада
12.01.2017
02.03.2017
04.05.2017
06.07.2017
07.09.2017
02.11.2017
1000 - 1200
 
Тополинська сільська рада
 
35.               
Борисова
Надія
Миколаївна
с. Тополине,
сільська рада
02.02.2017
06.04.2017
01.06.2017
03.08.2017
05.10.2017
07.12.2017
1000 - 1200
 
 

 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@