Оголошення про конкурс

Згідно протоколу № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тополинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» від 24 квітня 2020 року переможцем  конкурсного відбору визначено Шахідана Петра Костянтиновича.

Згідно протоколу № 1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Тополинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області» від 21 квітня 2020 року до участі у конкурсному відборі допущено 2 кандидатури – Хасхачих О.Д., Шахідан П.К.
Проведення конкурсу призначено на 24 квітня 2020 року, о 10 годині, у приміщенні Нікольської районної ради.


Нікольською районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Тополинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області, розташованого за адресою: вул. Шкільна, буд. 12, с. Тополине, Нікольський район, Донецька область, 87050.
            Посаду директора комунального закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше 3 років, вільно володіє державною мовою, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
            Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу кандидати подають наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі, а також інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Документи приймаються до 18.04.2020 року за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, 87. Уповноважена особа: Плавська Ірина Миколаївна, заступник голови районної ради тел. (06246) 2-19-57.»
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@