ПРОТОКОЛ № 5 засідання тендерного комітету

 НІКОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОТОКОЛ № 5
засідання тендерного комітету 
 
«24» січня 2020 року                                                                   смт Нікольське
 
ПРИСУТНІ:
 
Горбатенко О.М.
-
голова тендерного комітету
Зубко С.І.
-
заступник голови тендерного комітету
Добровольська О.В.
-
секретар тендерного комітету
Лісова В.О.
Пудак М.Г.
-
-
член тендерного комітету
член тендерного комітету
 
 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1.     Розгляд тендерної пропозиції учасника відкритих торгів – ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) на предмет закупівлі товару: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо(природний газ).
2.     Прийняття рішення за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) на предмет закупівлі товару: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо(природний газ).
 
 
 
1.     СЛУХАЛИ:         Розгляд тендерної пропозиції учасника відкритих торгів – ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) на предмет закупівлі товару: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо(природний газ).
 
 
 
ДОПОВІДАЧ:            Зубко С.І.   - заступник голови тендерного комітету, начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер.
Вона повідомила, що згідно норми ст..28 ЗУ «Про публічні закупівлі», після оцінки тендерних пропозицій, яка проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону, тендерна пропозиція учасника відкритих торгів - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399), за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
 
ВИСТУПИЛИ:          Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
 
На виконання норм частини 4 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» необхідно розглянути тендерну документацію учасника відкритих торгів ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) (далі – учасник) на відповідність вимогам тендерної документації.
    Лісова В. О – член тендерного комітету
Тендерна документація надана учасником відповідає вимогам тендерної документації. При цьому ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 ЗУ «Про публічні закупівлі». Також шляхом вивчення наданих учасником документів та перевірки інформації про учасника у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним, встановлено відсутність підстав,зазначених у ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі».
ВИРІШИЛИ:
За результатами розгляду тендерної пропозиції учасника відкритих торгів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) – тендерна пропозиція цього учасника відповідає вимогам тендерної документації. При цьому ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» та не має підстав зазначених у ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі»
 
Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
 Запропонувала провести голосування з даного питання
 
Голосували:  
 
Горбатенко О.М.
голова тендерного комітету
за
Зубко С.І.
заступник голови тендерного комітету
 за
Добровальська О.В.
секретар тендерного комітету
 за
Лісова В.О.
член тендерного комітету
 за
Пудак М. Г.                  член тендерного комітету                          за 
 
2.           СЛУХАЛИ: Прийняття рішення за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» (код згідно ЄДРПОУ-38772399) на предмет закупівлі товару: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо(природний газ).
Вона повідомила, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» необхідно прийняти рішення, щодо закупівлі товару: ДК 021:20156 – 09120000-6 Газове паливо (природний газ) для потреб районної ради на 2020 рік.
Добровольська О. В. – секретар тендерного комітету:
У зв’язку з тим, що тендерна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД»  відповідає вимогам тендерної документації та є найбільш економічно вигідною за результатами аукціону необхідно у відповідність частини 6 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» визнати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» переможцем процедури закупівлі товару:ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (природний газ) та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю.
ВИРІШИЛИ:
1.     Визначити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД» переможцем процедури закупівлі товару: ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (природний газ) та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю.
2.     Протягом одного дня, після прийняття рішення у відповідність до частини 1 ст 32 ЗУ «Про публічні закупівлі», надіслати переможцю повідомлення про намір укласти договір.
3.     Оприлюднити повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу (Зубко) (частина 1 ст 32 ЗУ «Про публічні закупівлі»).
Горбатенко О.М. – голова тендерного комітету
 Запропонувала провести голосування з даного питання
 
Голосували:  
 
Горбатенко О.М.
голова тендерного комітету
за
Зубко С.І.
заступник голови тендерного комітету
 за
Добровальська О.В.
секретар тендерного комітету
 за
Лісова В.О.
член тендерного комітету
 за
 Пудак М. Г.                  член тендерного комітету                          за 
 
 
Голова тендерного комітету
              О. ГОРБАТЕНКО
Заступник голови комітету      
              С. ЗУБКО
Секретар тендерного комітету
              О. ДОБРОВОЛЬСЬКА
Члени комітету:                      
              В.ЛІСОВА
                                                                                  М. ПУДАК
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@